Propagace jména firmy Johnson Control´s

Title Alternative:Propagation of name of the company Johnson Controls
Loading...
Thumbnail Image
Date
2007
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
Tato bakalářská práce se zabývá nejdříve textiliemi pro automobilový průmysl, dále se zajímá o firmu Johnson Controls, o její charakteristiku, historii, postavení na českém a světovém trhu, o její produkty a technologie výroby. Také je provedena dotazníková akce na povědomí veřejnosti o této firmě a nakonec jsou navrženy kroky, jak zviditelnit firmu na veřejnosti.
At the first, this work is engaged in textiles for automobile field, than is interested in the company Johnson Controls, in the characteristics, history, status at the czech and world market, its products and technology of production. It is made an interview for an awareness public about this company too. And in the end are suggested the steps how propagate the company for public.
Description
katedra: KHT; přílohy: 1 CD ROM; rozsah: 47 s., 20 s. příloh
Subject(s)
technické textilie, netkané textilie, automobilový průmysl, autosedačky a autopotahy, firma johnson controls, propagace, technical textiles, unwoven textiles, automobile field, auto-seats and auto-seats protection, the company johnson controls, propagation
Citation
ISSN
ISBN