Výroba a prodej vlasových příčesů a vlásenek

Title Alternative:Production and sale of hair wig and hairpieces
Loading...
Thumbnail Image
Date
2011
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
Bakalářská práce se zabývá výrobou paruk, vlásenek a příčesků. Paruky se začaly nosit již v období 2000 let př. n. l., a to ve starověkém Egyptě. Účelem této práce je podrobně zjistit, z jakých materiálů se paruky, vlásenky a příčesky vyrábějí nyní a nadále pojednává i o způsobech jejich kompletování. Cílem této bakalářské práce je navrhnout zlepšení komunikace mezi prodejcem paruk, vlásenek a příčesků a konečným spotřebitelem.
This Bachelor thesis is dealing with the production of wigs, pins and hairpieces. The wearing of wigs began about 2000 years B.C. in Ancient Egypt. The purpose of this study in detail is to find out, which materials are used to produce wigs, pins and hairpieces and furthermore there are also discussed the ways, how to assemble them. At least this work is focusing on improvements in the communication between the seller of wigs, hairpieces and pins and the final consumer.
Description
katedra: KHT;
Subject(s)
paruka, přírodní vlákna, syntetická vlákna, konstrukce paruky, třásnění, wig, natural fibers, synthetic fibers, construction wig, fringe
Citation
ISSN
ISBN