Návrh a implementace výukových materiálu pro pracovníky /Prodeje a Servisních služeb/ Škoda Auto do LMS společnosti eDoceo.

Title Alternative:Design and implementation of tutorial materials for sale and servis staff in Škoda Auto into eDoceo LMS
Loading...
Thumbnail Image
Date
2013-12-20
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
Tato práce se zabývá tvorbou a distribucí e-learningového kurzu určeného k produktu Škoda Fabia Combi firmy ŠkodaAuto a.s. na základě standardizovaných předpisů. Vytvořený kurz, resp. výukové materiály, jsou určeny pro webové rozhraní a jsou implementovatelné jak do LMS (Learning Management System) eDoceo, kterým firma Škoda Auto a.s. disponuje, tak do systému navrhovaného. Navrhovaný systém řeší nedostatky při návrhu kurzu v systému eDoceo a je v práci pojednáno o jeho možné praktické realizaci. Popis realizace je převážně zaměřen na distribuci kurzu, distribuci informací o průběhu kurzu a praktickou implementaci klientské části pomocí technologie AJAX.
This diploma thesis engaged in design and distribution of e-learning course by using of standardisation rules. The course (tutorial material) is designed for product Škoda Fabia Combi due firma Škoda Auto a.s. The tutorial materials are intended for web interface and are importable into LMS (Learning Management System) eDoceo disposed by Škoda Auto a.s. and are importable into suggested system to. The suggested system solves deficiencies of system eDoceo by projecting the course. This work enters on possible practical realization of suggested system. Description of realization is focused to course distribution, distribution of information about course and implementation AJAX technology on client side.
Description
katedra: NTI; rozsah: 62 s.
Subject(s)
e-learning, lms, edoceo, aicc, scorm, ajax, e-learning, lms, edoceo, aicc, scorm, ajax
Citation
ISSN
ISBN