Subjektivní a objektivní hodnocení užitných vlastností textilních prostředků osobní hygieny

Title Alternative:Subjective and objective evaluation of utility properties for towels
Loading...
Thumbnail Image
Date
2011
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
Tato bakalářská práce se zabývá subjektivním a objektivním hodnocením užitných vlastností u ručníků. Cílem práce je porovnat užitné vlastnosti ručníků z hlediska subjektivního hodnocení uživatelů s objektivními výsledky experimentů. Práce se skládá z teoretické a praktické části. První část je čistě teoretickou. Druhá část je zaměřena na objektivní hodnocení pomocí dotazníku a subjektivní hodnocení experimenty, jejich průběh a vyhodnocení výsledků.
This thesis deals with the subjective and objective evaluation of utility properties for towels. The aim is to compare the functional characteristics of towels in terms of user´s subjective evaluation with objective experimental results. The work consists of theoretical and practical parts. The first part is purely theoretical. The second part is based on objective evaluation using a questionnaire and subjective experiment evaluation, their progress and result evaluation.
Description
katedra: KOD; rozsah: 41 s.
Subject(s)
ručník, smyčková tkanina, užitné vlastnosti, tloušťka, savost, omak, nasákavost, towel, terry cloth, utility properties, thickness, porosity, touch, water absorption
Citation
ISSN
ISBN