Inovace systému pro zpracování a vyhodnocení dat výroby a údržby v lisovnách Škoda Auto a. s. v Mladé Boleslavi

Title Alternative:Innovation system for processing data production and maintenance in pressing plant Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi
Loading...
Thumbnail Image
Date
2011
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
This dissertation deal innovation system for collection and processing in production and maintenance in pressing plant Škoda Auto a.s. in Mladá Boleslav. Is here described state of the art collection and processing data in pressing plant and technice collection and processing data in other plant (welding plant, car motor plant and unit assembly plant). Tendency work is describes koncept new modul system and in accordance with priority production and maintenance. Work includes checklist user satisfaction and thein new requirements the future. Work includes time and financial analyse. Finish is devoted summary of the contributions innovation system ELLIK.
Tato diplomová práce se zabývá inovací systému ELLIK, který slouží pro sběr a zpracování dat ve výrobě v lisovnách Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi. Úvod práce se věnuje popisu současného stavu sběru a zpracování dat v lisovnách Škoda Auto a způsobu sběru a zpracováním dat v dalších provozech (svařovna, výroba motorů a montáž). Cílem práce je popis návrhu nadstavbových modulů (funkcí) systému a jejich seřazení podle vyhodnocení priorit výroby a údržby. Součástí práce je dotazník spokojenosti uživatelů systému a jejich požadavků na systém do budoucnosti. Práce obsahuje časovou a finanční analýzu. Závěr je věnován shrnutí hlavních přínosů inovace systému ELLIK.
Description
katedra: KHT; rozsah: 61
Subject(s)
shift report, questionnaire, pressing plant, směnový výkaz, dotazník, lisovna
Citation
ISSN
ISBN