Hodnocení uživatelských vlastností materiálů určených pro výrobu bytového textilu

Title Alternative:User evaluation of properties of materials used for the production of home textiles
Loading...
Thumbnail Image
Date
2012
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
Tato práce se zabývá výrobou a prodejem výrobků firmy Petrykstyl s. r. o., která je zaměřena na výrobu bytového textilu, především ložního prádla. V první části je popsána firma Petrykstyl s. r. o. a její postavení na trhu. To zahrnuje popsání konkurence a distribuční cesty prodeje výrobků firmy, výroby těchto produktů a popsání sortimentu výrobků. Experimentální část je rozdělena na dvě části, v první z nich je proveden experiment (pevnost v tahu, odolnost proti oděru, odolnost proti tvorbě žmolků, sráživost po praní) na vybraných vzorcích a zhodnocení jejich kvality s přihlédnutím k jejich ceně. V druhé části byl uskutečněn marketingový výzkum, jehož cílem bylo zlepšení propagace firmy, především internetové reklamy.
The work deals with the production and sale of products Petrykstyl Company Ltd., which focuses on the production of home textiles, especially bed linen. The first part describes the company Petrykstyl Ltd. and its market position. This includes describing the competition and distribution channels of selling company products, the production and presentation of product range. The experimental part is divided into two parts. In the first part the experiment is done (tensile strength, resistance to abrasion, resistance to striations and shrinkage after washing) on selected samples and evaluated their quality with regard to price. In the second part marketing research was done. Marketing research is aimed to improve the internet advertising of company.
Description
katedra: KHT; přílohy: 1 CD ROM; rozsah: 61 s.
Subject(s)
firma petrykstyl s. r. o, ložní prádlo, internetová reklama, pevnost v tahu, odolnost proti oděru, odolnosti proti tvorbě žmolků, sráživost po praní, petrykstyl company ltd, bed linen, internet advertising, tensile strength, resistance to abrasion, resistance to striations, shrinkage after washing
Citation
ISSN
ISBN