Funkční sportovní ponožky

Title Alternative:Functional sport socks
Loading...
Thumbnail Image
Date
2006
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
Tato bakalářská práce se zabývá společností LASTING SPORT s.r.o., která je výrobcem funkčních sportovních ponožek. Jedním z cílů bylo zpracovat marketingovou komunikaci této firmy, tedy popsat konkrétní nástroje komunikační politiky a jejich prostředky. Dalším úkolem byl marketingový průzkum, který zjišťoval nejen spokojenost zákazníků s tímto sortimentem, ale také kdo je zákazníkem, jeho názory či požadavky na produkt apod. Na základě dvou předchozích bodů byly následně předloženy návrhy na zlepšení prodejnosti a propagace těchto výrobků.
This bachelor´s work is considered by the company LASTING SPORT s.r.o., a company which is a producer of functional sport socks. One of the goals was to work up the marketing communication of this firm, to describe specific implements of communication politics and means of it. The next of the goals was the marketing research which found out not only costumer´s satisfaction with these assortments, but also who is the costumer and his opinions and requirements on product etc. According to the two previous points some suggestions for better sale ability and propagation of these products were made.
Description
katedra: KHT; přílohy: 1CD; rozsah: 74 s., 23 s. obr. příloh
Subject(s)
funkční sportovní ponožky, společnost lasting sport s.r.o, marketingová komunikace, marketingový výzkum, propagace, functional sport socks, company lasting sport s.r.o, marketing communication, marketing research, propagation
Citation
ISSN
ISBN