Můj prostřený stůl-skleněné dekorativní předměty určené k příležitosti setkání u jídelního stolu

Title Alternative:My table settings-glass decorative objects designed for occasion of a party at the dining table
Loading...
Thumbnail Image
Date
2008
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
Hlavní inspirací pro moji bakalářskou práci bylo téma stolování. Vytvořila jsem dekorativní předměty, které zároveň slouží jako servírovací set pro studenou kuchyni při setkání u prostřeného stolu. Tento set se skládá ze servírovacích talířů, mís a doplňkových party vidliček a napichovátek. Společným prvkem tohoto souboru je kuželovitý tvar a přírodní motivy. Při práci na tomto souboru jsem využila techniky tvorby skleněných figurek, spékání a lehání skla.
The main inspiration for my bachelor work was the theme of eating manners. I created decorative objects which are useful as a serving dishware for cold meat party at the lain table. This table setting contains plates, dishes, party forks and eating sticks. The common element of this set is cone shape and natural motives. By the working on this set I used glass techniques of creating glass figurines, fusing and slumping glass.
Description
katedra: KDE; přílohy: 1 CD; rozsah: 43 s., s 9 s. obr.příloh
Subject(s)
stolování, jídelní soubor, dekorace, fusing, skleněné figurky, eating manners, dinning set, decoration, fusing, glass figurines
Citation
ISSN
ISBN