Zvýšení objemu prodeje pracovních oděvů vyráběných firmou MTM

Title Alternative:Increasing sales volume of production working overals of MTM company
Loading...
Thumbnail Image
Date
2006
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
Úkolem této bakalářské práce bylo navrhnout konkrétní matody vedoucí ke zvýšení odbytu pracovních ochrannch oděvů firmy MTM. Byl proveden marketingový průzkum zájmu o výrobky a místa nákupu pomocí dotazníku. Zaměřeno bylo ny pracovníky s řemeslnou činností na Frýdecko - Místecku. Firma dosud nevyužívá žádné reklamní prostředky k zvýšení prodeje. Výsledkem práce je proto navržení marketingové komunikace z oblasti reklamy a public relations, která působí na konečného spotřebitele.
This bachelor work was aimed to propose concrete methods leanding to higher sale of working grament made by MTM. The research was executed by the means of quetionnaires. This was focused on workes, how make of trade, in area Frýdek-Mýstek. The company has not used advertesement higher sales. Therefore the work result is offering of marketing communication and public relation, that influece a final costumer.
Description
katedra: KHT; rozsah: 34 stran, 4 strany příloh
Subject(s)
zvýšení prodeje, pracovní oděvy, marketingový výzkum, dotazník, reklama, heighten the sales, working grament, marketing research, quetionnaire, advertising
Citation
ISSN
ISBN