Zřízení prodejny paruk a jiných pokrývek hlavy v nemocnici při onkologickém oddělení

Title Alternative:Setting up shop wigs and other headwear in the hospital oncology department
Loading...
Thumbnail Image
Date
2012
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Technická Univerzita v Liberci
Abstract
The aim of thesis is a trade area Vinohrady University Hospital for cancer patients with alopecia. Trade will focus on the headgear, wigs, and complementary goods . Introduction The work introduces the symbolism, history, and the reasons for wearing hats or wigs. The practical part is divided into three parts. In the first part of the research conducted by questionnaire, from which further depends on two other parts. In the second part of the surveyed range of shops and headdresses and wigs in Prague. The last part is focused on sales strategy planned stores.
Cílem bakalářské práce je vytvoření obchodu v areálu fakultní nemocnice Královské Vinohrady pro onkologické pacienty s alopecií. Obchod bude zaměřen na pokrývky hlavy, paruky a na doplňkové zboží. Úvod práce seznamuje se symbolikou, historií a s důvody nošení pokrývek hlavy či paruk. Praktická část je rozdělena na tři části. V první části je proveden výzkum dotazníkovou metodou, od něhož se dále odvíjí další dvě části. V druhé části je proveden průzkum obchodů s pokrývkami hlavy a parukami ve dvou městech, v Praze a Liberci. Poslední část je zaměřena na strategii prodeje plánované prodejny.
Description
katedra: KHT; rozsah: 70 s. (88 496 znaků)
Subject(s)
cancer patients, alopecia, headwear, wig, questionnaire, sales strategy, onkologický pacient, alopecie, pokrývka hlavy, paruka, dotazník, strategie prodeje
Citation
ISSN
ISBN